Prvé autorizované mobilné autosklo

Mobilné Autosklo cent

Výmena autoskiel na nákladných vozidlách

24/7

24/7Naše mobilné autosklo Vám ponúka jedinečnú možnosť bezhotovostnej , alebo hotovostnej  výmeny autoskla  na Vašom nákladnom vozidle priamo vo vašej firme , odstavnom parkovisku , alebo trebárs u vodiča doma.

Nespornou výhodou takéhoto systému výmeny je Váš ušetrený čas. Vozidlo je schopné premávky už po 5 hodinách od výmeny autoskla.

Sme tu pre Vás k dispozícii 7 dní v týždni. 

Máme skladom až 15000 autoskiel na nákladné vozidlá. 


Pre viac informácií prosím volajte telefónne číslo:

0949 000 009Hotovostná výmena

Hotovostná výmena autoskiel je určená pre majiteľov nákladných vozidiel , ktorý nedisponujú havarijným poistením.  Našim klientom ponúkame pri hotovostnej platbe zľavu až do výšky 50% oproti značkovému servisu. Výmenu poškodeného autoskla vykonávame priamo u klienta na ním zadanej adrese.

Bezhotovostná Výmena

Bezhotovostná výmena, je určená klientom , ktorý disponujú havarijným poistením . Pre takýchto klientov zabezpečíme :

  • Nahlásenie poistnej udalosti

  • Obhliadku poistnej udalosti

  • Výmenu poškodeného autoskla

  • Likvidáciu poistnej udalosti

Klient platí len spoluúčasť , ktorú má zmluvne danú od poisťovne a ak je klient platcom DPH musí posľa zákona uhradiť DPH. Výmenu poškodeného autoskla vykonávame priamo u klienta na ním zadanej adrese.

Oprava čelných skiel

Oprava čelných skiel nákladných vozidiel sa vykonáva v prípade , že poškodenie čelného skla nieje väčšie, ako dvoj eurová minca.  takéto poškodenie sa nesmie nachádzať bližšie ako 6 cm  k čiernemu okraju skla. Cena opravy takéhoto poškodenia sa pohybuje cca medzi 50 až 70 eurami. Opravu poškodeného autoskla vykonávame priamo u klienta na ním zadanej adrese.