LETNÁ AKCIA , ZĽAVA AŽ 70% Z MOC, ALEBO 30% ZO SPOLUÚČASTI. AKCIA PLATÍ LEN DO 7.7.2024 !!!

PRVÉ AUTORIZOVANÉ MOBILNÉ AUTOSKLO

mobilné AUTOSKLO CENT

Opravou skla veľa ušetríte !!!

- Oprava skla namiesto jeho výmeny je omnoho jednoduchšia záležitosť a taktiež Vám ušetrí nemalé finančné prostriedky.

-Časová náročnosť je taktiež omnoho nižšia ako pri výmene autoskla. Spravidla 15 až 60 minút.

- Opravou skla rozumieme opravu drobných poškodení na čelnom skle menších ako 2cm. Vo výnimočných prípadoch dokážeme zaliať poškodenie do 3 cm. Poškodenie na čelnom skle  musí byť však minimálne 6 cm od vnútorného čierneho okraja , ktorý je po obvode skla. Dlhšie praskliny a rozbitia nie je možné zaliať. Videá , kde naliatím zázračnej tekutiny na 30 cm prasklinu , prasklina zmizne sú totálnym HOAXOM . Na obrázku nižšie sú tvary poškodení, ktoré vieme opraviť.

- Cena jednej opravy sa pohybuje v cene od 40.- až 50.- € pre osobné vozidlá a 60.- až 70.- € pre nákladné vozidlá

- Ak Vám po náraze cudzieho predmetu do čelného skla vznikne drobné poškodenie , prelepte toto poškodenie priesvitnou lepiacou páskou. Zamedzíte vniknutiu nečistôt do poškodenia.

- technológia ktorú používame nám umožňuje vykonať opravu aj v zimných mesiacoch pri mínusových teplotách

- Je dôležité používať špičkové technológie a zariadenia na opravu drobných poškodení autoskiel. Rôzne jednorazové sady sú menej účinné oproti profesionálnym sadám a často poškodenia nezalejú úplne. Takto nekvalitne zaliate poškodenie už nie je možné opraviť ani profesionálnou sadou. Preto je dôležité vybrať si správnu firmu na opravu skla.

- Pri oprave skla by malo vozidlo vozidlo stáť na mieste bez priameho slnečného žiarenia, zlepšíte tak možnosť zaliatia poškodenia.

- Poisťovne opravu skiel hradia v plnej výške !!!

Viac o oprave čelného skla

Od 1.6.2018 Vám poskytujeme aj službu opravy autoskla. Táto služba je poskytovaná prostredníctvom mobilného servisu. Službu vykonávame bez príplatku za výjazd mobilného servisu v Nitrianskom , Trnavskom a Bratislavskom kraji. V ostatných krajoch túto službu neponúkame. Veľkosť poškodenia môže byť maximálne do veľkosti 2 cm. Treba si však uvedomiť , že oprava nie je navždy. Poškodené sklo skôr či neskôr aj tak praskne. Pokiaľ Vám niekto povie , že poškodenie opraví a sklo nikdy nepraskne , KLAME VÁM!!! Taktiež si treba uvedomiť , že oprava poškodenia bude vždy viditeľná , nakoľko do poškodeného miesta sa dostávajú nečistoty a tie vytvárajú odtieň v opravovanom poškodení. Preto, čím dlhšie je poškodenie neopravené, tým je viac po oprave viditeľné .  V neposlednom rade pri oprave poškodeného skla sa môže stať že sklo praskne! Za takúto situáciu nenesieme žiadnu zodpovednosť. V takomto prípade Vám ihneď ponúkneme cenu na kompletnú výmenu Vášho poškodeného autoskla. Ak sa Vám cena bude páčiť a dohodneme si výmenu celého skla, nebude vám účtovaný žiadny príplatok za výjazd mobilného servisu. V opačnom prípade pri prasknutí autoskla počas jeho opravy účtujeme poplatok za výjazd mobilného servisu.