+421 949 000 009

JARNÁ AKCIA , ZĽAVA AŽ 70% Z MOC, ALEBO 30% ZO SPOLUÚČASTI. AKCIA PLATÍ LEN DO 28.6.2024 !!!

Prvé autorizované mobilné autosklo

mobilné Autosklo Cent 

Výmena autoskla v hotovosti so zľavou až 70% z moc na vybrané autosklá

Pre všetkých zákazníkov, ktorý nemajú pripoistené čelné sklo , alebo nemajú havarijné poistenie máme pripravené tie najlepšie ceny spomedzi autorizovaných autoskiel. V cene za výmenu autoskla ,máte vždy zahrnuté autosklo, prácu , spotrebný materiál, prácu, aj výjazd mobilného servisu. Ak si požiadate o cenovú ponuku na výmenu Vášho poškodeného autoskla, bude Vám poskytnutá cenová ponuka  s  maximálnou možnou zľavou.

Už nemusíte chodiť do servisu, my prídeme za Vami

Po akceptácii našej cenovej ponuky z Vašej strany, si náš pracovník dohodne s Vami termín výmeny. Následne bude v dohodnutom termíne vyslaný mobilný servis na Vami uvedenú adresu , kde bude zrealizovaná výmena priamo u Vás.


Výhody výmeny autoskla naším mobilným autosklom

 • Najlepšia cena

  Každý zákazník, ktorý nemá poistenie autoskla . alebo havarijné poistenie automaticky od nás obdrží zľavu z maloobchodnej odporúčanej ceny (MOC), alebo inak povedané z ceny značkového servisu. Takáto zľava môže dosahovať až 70% z MOC na vybrané autosklá.

 • MObilný servis

  Naše autosklo už 16 rokov funguje na princípe výmeny autoskla mobilným servisom. Funguje to tak , že mobilný servis príde priamo ku Vám domov  a lebo do práce , či na inú Vami zadanú adresu a tam vymeníme Vaše poškodené autosklo. Takýmto spôsobom vieme vymeniť poškodené autosklo do teploty -15 stupňov celzia.

 • Čas

  Bezpochyby je výmena mobilným servisom podstatne časovo menej náročná, stresujúca a obmedzujúca, ako výmena v klasickom servise. Zatiaľ čo my meníme Vaše sklo, vy sa môžete venovať svojej práci , rodine , alebo záľubám.

 • Doživotná záruka

  Ak je karoséria v poriadku a nemá vady od korózie či iné poškodenia , každý zákazník obdrží od nás doživotnú záruku na tesnosť  autoskla. Tesnosť výmeny autoskla testujeme ultrazvukom.

 • Originalita

  Naše autosklo je prvým autosklom , ktoré začalo realizovať výmenu autoskiel mobilným servisom.  Sme originálom na trhu, ktorý neustále inovuje pracovné postupy a technológie za účelom dosiahnutia čo najrýchlejšej a najkvalitnejšej výmeny autoskla.